• Misyonumuz

  Müşterisine ve emeğine saygılı, doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmadan güleryüzlü ve samimi şekilde sadece işimizi yapıyoruz. İyi yönetiliyor ve işimizi iyi yapıyoruz.
 • Vizyonumuz

  Teknolojinin her türlü olanağını kullanarak sürekli yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ilke edinip iş ortaklarına üst düzey kaliteli hizmet sunan öncü bir şirket olmaktır.
 • Şirket Hakkında

  Firmamız istanbul İlçelerine yayılmış motosikletli kuryeleri ile siz müşterilerimize verilen hizmetleri düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon şirketidir.
 • Şirket Profili

  Çözüm Kurye, özel kurye ve toplu dağıtım hizmeti vermektedir. Hizmet sektöründe kurulduğu yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini esas alarak dağıtım faaliyetlerinizde çözüm ortağınız olmuştur. Adresinizden teslim alınan gönderileriniz, istediğiniz zaman diliminde alıcılarına imza karşılığında teslim edilir.

İstanbul İlçelerine yayılmış motosikletli kuryeleri ile siz müşterilerimize verilen hizmetleri düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon şirketidir. Çözüm kurye olarak kurumsal çizgimiz doğrultusunda nitelikli ve güvenli ulaşım ve taşımacılık hizmetimiz ile sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak hizmet vermekteyiz.
Çözüm Kurye olarak , gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir. Ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat, apartman broşür dağıtımı, araçlara broşür dağıtımı gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile gönderilerin alandaki konumu ve teslimat sonuçları, net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.